Numerologie

 

Je to obor, který je dnes nejen velice populární, ale také již velice uznávaný a známý.
Tato disciplína již přesvědčila spoustu lidí, že „na těch číslech něco je“.
Její velmi přehledná forma výkladu a rozboru z data narození daného člověka je velmi snadná k pochopení a sebepoznání.
Při numerologickém rozboru a jeho výkladu se můžeme dovědět velmi důležitá a potřebná data, která nám velmi pomohou v našem osobním, duševním, fyzickém i emočním růstu. Pomůže nám objasnit naše dary, talenty, vlastnosti, možnosti v jakých profesích či oborech můžeme vyniknou a dosáhnout úspěchu, co nás může bavit a naplnit. Poznat, jaké máme potřeby v životě, partnerských vztazích, jakých chyb nebo situací se vyvarovat.
Pomůže nám orientovat se v různých životních cyklech, které nám právě datum našeho narození tak pěkně umí ukázat.
Dále pak, co v těchto životních cyklech můžeme očekávat v podobě řešení našich naplánovaných výzev a jak je co nejlépe zvládnout.
Dokáže nám pochopit i to, že některé dary, které se v našem datu narození ukazují, máme a máme je využívat, ale my je přesto nezvládáme, nebo si myslíme, že se nám to nikdy nepodaří, protože je máme zablokované.
Díky numerologii si můžeme naplánovat některé důležité nastávající začátky událostí a vybrat si a podpořit tak jejich zdar nebo lepší průběh.
Skvělé využití má numerologie také pro výběr vhodných zaměstnanců pro vaši firmu, zda právě tento člověk bude pro ni přínosem či nikoliv. Dá se porovnat podle jeho data narození, zda pro danou práci je to právě vhodně zvolená osobnost.
panacek_kufrShrnutí, proč je dobré si nechat udělat numerologický rozbor 
  • Porozumíme lépe sami sobě
  • Porozumíme lépe lidem ve své rodině: partnerovi, dítěti, rodičům, sourozencům
  • Porozumíme lépe situacím, ve kterých se nacházíme a nejsou pro nás zrovna příjemné nebo tíživé
  • Porozumíme lépe našim životním cyklům, ve kterých se právě nacházíme
  • Porozumíme lépe časovým obdobím, které máme před sebou a jsou pod vlivem určitých čísel
  • Porozumíme lépe faktu, jak nás vibrace jednotlivých čísel našeho data narození ovlivňují a co s tím
Numerologické rozbory a výklady dělám pouze ústní formou, pohovorem. Jeho výhodou oproti písemné formě je to, že můžeme spolu reagovat a odpovídat ihned na vaše dotazy a dotknout se tak i tématu, které vás bude konkrétně zajímat v reakci na skutečnosti, které se při rozboru budete dovídat.
Kromě numerologického rozboru osobního  dělám také výpočty pro termíny sňatku či stanovení vhodného data pro jakoukoliv činnost.
Numerologický rozbor dělám jak osobně, tak i přes Skype. Pro jednu osobu trvá 45 minut a na vaše přání vám z něj je možno  pořídit zvukový záznam.
POZNÁMKA:
Jak numerologie, tak i jí podobné disciplíny ukazují na potenciál člověka.
Jako mocné duchovní bytosti – duše máme veškerý potenciál. Máme MOC svobodné volby a svobodného rozhodování. Máme moc tvořit si svoji realitu.
To, že nám v tom „něco“ brání, ještě neznamená, že je to neměnné.
Každý den, každou hodinu, každou sekundu máme možnost změnit svůj život, svůj osud. Ať už je to zdraví, vztah, práce, cokoliv.
Nemáme stanoveno, že NĚCO JE DANÉ A PROTO TO NESMÍME, NEMŮŽEME.
Nenechejte si prosím NIC takového nikdy nikým namluvit. Ani čísla, ani hvězdy, ani karty ani nic podobného nemá tu moc!!!. Máme kdykoliv možnost věci umožnit a vše, co se nám děje, na určité úrovni ať už vědomé nebo PODVĚDOMÉ dovolujeme, umožňuejme.