Autopatie

je metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány, vyrůstající na základech klasické homeopatie.
Na rozdíl od ní ale nepoužívá homeopatické léky a nepracuje se zákonem podobnosti, na němž je založena homeopatie. Jde tedy o novou metodu, jejíž principy však v historii již byly využívány u lidí i ve veterinární praxi. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní specifické  informace, pocházející ze sliny, dechu nebo prány předmětné osoby.

Na počátku byla používána pouze slina, postupem času byly autorem metody panem Mgr. J. Čehovským objevovány další možnosti využívání kromě sliny také dech, prána, zahřívaná slina, zahřívaný dech, a také využívání prány ve spojení s působením čaker.

K Autopatii se využívá zde vyobrazená Autopatická lahvička.
autopathic_bottle1

Autopatická Lahvička harmonie je určena pro pohotovou přípravu autopatického vysoce ředěného preparátu z vlastní sliny, dechu, prány nebo jejich kombinací, dle doporučeného návodu. Produkt ředění může na základě resonance příznivě působit na jemnohmotný (nehmotný) spirituální frekvenční organizační princip v člověku, nastolit zlepšování jeho funkce a tím v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii na všech jeho úrovních.

Lahvičku navrhl a v praxi ověřil Mgr. J. Čehovský a je chráněna jako užitný a průmyslový vzor.
Pro stanovení používání Autopatie můžete využít buď návodů, které jsou uvedeny přímo na stránkách pana Mgr. J. Čehovského: http://www.autopatie.cz/.
Anebo využít mé služby, jako Autopatického poradce a objednat se na konzultaci.
S autopatií jsem se poprvé seznámila ve Výcviku EFT metody, kde jsem absolvovala Autopatický základní kurz a dále jsem se pak rozhodla dokončit kurz pro autopatické poradenství.

Autopatii, můžeme nazvat sebeléčebnou metodou.