Poradna

MOJE PORADNA  se zaměřuje na odblokování – odstraňování příčin různých problémů, bloků, programů, které mají příčiny na emocionální, mentální nebo fyzické úrovni, které mají kořeny v různých obdobích a  různých situacích. Mým cílem je zaměřit se na tyto problémy a hledat, kde vznikly. Poté pracovat s klientem na jeho odstranění. K tomu využívám několik alternativních metod – technik, z kterých si klient může vybrat – viz „Metody a techniky“.

K této nabídce bych chtěla nabídnout úvodem také několik tématických OKRUHŮ, ve kterých je možno ODBLOKOVAT najednou několik příčin nebo také aspektů těchto příčin.

Tyto tématické okruhy vypracovala metoda One Brain, které se tady většinou říká Kineziologie jako Krátké programy. Jsou velmi účinné velmi je doporučuji jak pro děti, tak pro dospělé.
Například taková koncepce tématu NESCHOPNOST UČIT SE, která sice může vypadat, že se týká učení se a školy, naopak může souviset s problémy v zaměstnání, nemožností najít si práci, s nízkým sebevědomím, ale také ji velmi doporučuji i pro děti nebo studenty, kteří opravdu problémy s učením ve škole mají. Proto zde úvodem nabízím právě několik tématických okruhů, z kterých si můžete vybrat a odblokovat tak více do hloubky i několik příčin.
Odblokování těchto Krátkých programů pomocí Kineziologie trvá podle rozsahu asi 2,5- 4 hodiny a nahradí tak i několik odblokování – sezení. Je tedy výhodná jak časově, tak cenově, protože se provádí najednou.  Cena je 1800,- Kč.
Tématické okruhy krátkého programu odblokování:

  • HOJNOST – Tento krátký program přináší poznání, jak jsme schopni naplňovat vlastní představy o spokojeném životě. Podíváme se na náš postoj, jaký máme k majetku, penězům a jejich dostatku, k blahobytu, ale i k hojnosti lásky, štěstí, zdraví, pracovních příležitostí a úspěchů… Ještě někde cítíte ve svém životě nouzi? To vše a mnoho dalšího budeme tento den procházet a postupně odhalovat, kde je stres a příčina našeho nezdaru a přílivu všeho, co si v životě přejeme a o čem sníme.
  • NESCHOPNOST UČIT SE – K našemu růstu a cestě vpřed potřebujeme učit se a poznávat. Každé dítě je zvídavé a touží po poznávání nového.Tuto přirozenou touhu nám dokázali autority svou kritikou vůči nám, odsuzováním, soupeřením a podceňováním potlačit. Bylo to nesnesitelné, tak jsme se rozhodli, že to vzdáme, že „to nejde“ (číst, počítat, naučit se jazyk) malovat, zpívat, nemáme na to apod. ).Učení přestalo být zábavou, ale stalo se nudnou povinností, která nás zatěžovala a otravovala. Tento prosces odblokování Vám pomůže uvolnit vzniklé bloky a ukáže Vám cestu k Vašemu růstu, rozvoji a Poznání.
  • ŽÁRLIVOST, ZÁVIST – ve vztazích je velmi bolestné téma, které se skrývá hluboko v nás. Každý z nás někdy žárlil, záviděl druhému lásku, materiální hodnoty, úspěch. A mnozí při tom tvrdíme, že nežárlíme, ale toho druhého tak moc milujeme. Ale láska není vymahatelná, láska vychází z našeho srdce. Žárlivost, závist a s ní spojené emoce jsou pro každého velmi bolestivé, přinášejí nám pocit méněcennosti, pocit, že nás „nikdo nemá rád“. Přijmeme-li tu možnost, že nelze nikoho druhého vlastnit, otevře se nám naše srdce lásce a přijetí. Po tomto odblokování můžete udělat první krok k odhalení svých opravdových pocitů a nastoupit cestu k sebejistotě a lásce k sobě i druhým.
  • ODPOUŠTĚNÍ – Jedinými nepřáteli člověka jsou strach a pocit viny. Vina je tak silným „nepřítelem“, že nám nedovoluje mít se rádi, nedovoluje nám věřit si a tlačí nás do pozice nemilovatelnosti, nedostatečnosti a nedokonalosti. Vše, za co jsme byli obviňováni a za co jsme se sami obviňovali nám neustále komplikuje život, nedovoluje nám splnit si naše přání, protože „si to nezasloužíme“. Na tomto semináři si dovolíme nejen možnost odpuštění druhým, ale především sami sobě a našemu srdci tak dovolíme, aby jím mohla k nám proudit láska.
  • ALERGIE – Kde se vzaly? ? Kdo nebo co je jejich příčinou? Je to skutečně onen avizovaný prach, pyl, srst zvířat, roztoči….nebo se za tím vším skrývá něco jiného? Něčemu se bráníme, o tom není pochyb. Jako děti jsme byli velmi citliví na vše, co se kolem nás dělo. Zaregistrovali jsme každou nepohodu mezi rodiči, každý projev nevole vůči nám, každý slib, který nebyl dodržen, každou nepravdu, každou ztrátu pozornosti od druhých…….to vše si naše tělo pamatuje a ukládá, aby nás pak v nejnečekanější chvíli překvapilo nejnečekanější reakcí. A ta nám přinesla alespoň kýženou pozornost, větší péči rodičů, lékařů, dostali jsme i spoustu věcí, které jsme dříve neměli. A tak na základě této zkušenosti raději přijmeme tvrzení, že za naše alergické reakce mohou skutečně rajská jablíčka, kočky, prach, med a kdoví co ještě, než bychom hledali příčinu hluboko v SOBĚ.
  • SEXUÁLNÍ OČEKÁVÁNÍ – Odjakživa jsme slýchávali, že přátelství mezi mužem a ženou není možné, protože se jedná mezi nimi vždy jen o to jediné – sex. Tento po generace pěstovaný předsudek nás naučil, že každý z partnerů má ve vzájemném vztahu svou předem stanovenou sexuální roli, kterou nelze měnit – je prostě dána. To nás v životě nutí dělat to, co nechceme, přichází jakási povinnost a ze vztahu se vytratí to, co bylo na jeho počátku – láska a radost. Na to, jak tento stav změnit, jak si utvořit život radostnější můžete najít odpověď právě u tohoto odblokování.

VYVÁŽENÉ JÁ
UVĚDOMĚNÍ SI MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ (ESP)
NEJHORŠÍ ZVYK / NEJDELŠÍ LEŽ
PŘIJETÍ
STARAT SE O SEBE
PENÍZE
FINANČNÍ PROSPERITA
SEXUALITA
PARTNERSTVÍ

ČEKAJÍCÍ KILA