Kurzy a semináře

 

Kurzy: Spiritual Response Therapy (SRT) a Emotional Freedom Technique (EFT)

Kurz SRT se vyučuje v celkovém počtu 6 dnů. Protože obsahuje hodně dat a část teoretickou i praktickou, je jeho výuka rozdělena na dvě části – Základní kurz a Pokročilý kurz – každý trvá 3 dny. Dříve se kurz SRT vyučoval zcela jinak, než je tomu dnes. Lidé se domnívaly, že postačí použe základní kurz, se kterým si vystačí. Je to velký omyl, protože v Základním kurzu se naučíte pouze polovinu SRT a dostanete pouze základní část tabulek a skripta. Tu druhou část tabulek a skript dostanete na Pokročilém kurzu, který obsahuje další a hlulbší možnosti metody, které vyžadují výklad učitele. Na kurzu se tedy naučíte s touto metodou pracovat pod dohledem Certifikovaného učitele SRT, pověřeného Asociací SRA vyučovat tutu metodu. Avšak stejně tak jako v každém oboru teprve praxe a cvik z vás udělá opravdového praktika či mistra.
Kurz EFT se vyučuje jeden den. Jedná se o základní techniku EFT, se kterou se naučíte pracovat s tímto sebeléčebným pomocníkem odstraňovat své problémy v různých oblastech.
Na kurz potřebujete pouze poznámky. Obdržíte manuál na používáni EFT.

Kurzy můžeme uspořádat po vzájemné dohodě také ve vašem městě, místě bydliště, pokud jej uspořádáte pro minimální počet 6 lidí kromě vás (vy budete mít za organizaci účast na kurzu zdarma).
Na všechny kurzy je nutno objednat se předem telefonicky nebo meilem, které jsou uvedené v kontaktu.

Spiritual Response Therapy (SRT 1 ) – Základní kurz:
Na kurz SRT potřebujete: složku se 4 kroužky, 50 euroobalů, potřeby na psaní na poznámky. Dále speciální kyvadlo pro SRT – koupíte si na na kurzu. V případě potřeby pohodlí přezůvky. Káva, čaj je k dispozici. V případě, že potřebujete ubytování, je možno se domluvit a na požádání zašlu meilem možnosti ubytování v Karviné.

Cena kurzu: 5.500,- Kč – platba na kurzu nebo možnost poslat na účet č: 1585476163/0800

Spiritual Response Therapy – Pokročilý kurz ( SRT 2) :

Cena kurzu: 5.500,- Kč – platba na kurzu nebo možnost poslat na účet č: 1585476163/0800

Kurzy SRT pouze individuální . V případě zájmu VOLEJTE..

Kurzy SRT  v současné době nepořádám. Nejsem už certifikovaným učitelem SRT.. V případě změny budu informovat. 

Kurz Emotional Freedom Technique ( EFT ) Osobně nebo online: 

Jednodenní základní kurz EFT, kde se naučíte základy techniky EFT., v časovém rozmezí 9:00 – 15.00 hod. nebo 10.00 – 16:00 hod.

Cena kurzu: 2 500,- Kč

.