Spiritual Response Therapy ( SRT)

Práce s klientem při osobní nebo dálkové konzultaci při řešení problémů a rovněž pořádání kurzů SRT.
srtSpiritual Response Therapy (dále jen SRT)  je metoda, jejíž základem je proces vyhledávání a odstranění škodlivých programů a disharmonických energií z různých událostí a úseků tohoto života, minulých životů, paralelních životů, paralelního univerza a dokonce i budoucích životů. Přinášející u většiny lidí mentální, emocionální a duchovní uzdravení. Jen v případech, že „očištěný“ člověk není schopen hned změnit své velmi hluboké vědomé návyky , neprojeví se očista tak pronikavě.Ale i tak je duši umožněn rychlejší rozvoj.
Při práci se SRT je terapeut v přímém kontaktu se svým Vyšším Já, které má přístup k  energetickým a informačním polím nás všech, může proto vyhledat v záznamech klientovy duše zápisy o destruktivních programech, blocích, překážkách, disharmonických energiích, motivacích a pod. a dokáže je následně odstranit.
Kromě těchto zjištěných záležitostech je možné do značné hloubky zjistit i příčiny problémů a přispět tak k pochopení situace a poučení. Současně při poučení na vědomé úrovni však probíhá poučení na úrovni duše člověka, což je podstatně  důležitější.
Terapeut vyhledá pomocí kyvadla programy, které působí problémy a potíže klienta a pro usnadnění komunikace s Vyšším Já, používá sadu více jak třiceti vějířovitých tabulek, jejíž autorem je pan Robert E. Detzler. Po zjištění destruktivního bloku se v případě potřeby zjišťují další detaily a klient tak dostane řadu dat, které mu na vědomé úrovni pomohou vyznat se v příčinách problémách problémů.srt_logo
Metodu Spiritual Response Therapy ( SRT ) vás můžu naučit praktikovat na našich kurzech – Základním a Pokročilým. Jsem Certifikovanou učitelkou SRT u Associace Spiritual Response Therapy – SRA.
V současné době již nejsem certifikovanou učitelkou SRT a tudíž nevyučuji SRT pod hlavičkou Associace SRA.